Bogate łożyska, profesjonalnie zawrzeć wysokiej jakości i usług

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.

Rich Bearing współpracuje ze mną od około 5 lat, mogę zaufać im za jakość i ceny, za każdym razem, kiedy potrzebuję, zawsze mogą szybko dostarczyć i rozwiązać potrzeby, jestem zadowolony z pracy z Rich Bearing, mam nadzieję, że najlepsze dla Rich Bearing ~

—— Szymon, Szymek

Współpracuję z wieloma dostawcami łożysk, Rich jest jednym z nich, lubię z nimi pracować, zawsze odpowiadam na czas, bez względu na czas pracy i niedziałania, naprawdę pracują bardzo ciężko.

—— David

Im Online Czat teraz

QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.
锻造 淬火 车加工 退火 磨加工 超精 合套仪安装 检测 配件仓库

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Bogaty
Ilość pracowników : 100~130
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%
Qingdao Rich Bearing Co., Ltd. znajduje się w Qingdao, ciesząc się strategiczną lokalizacją i wygodnym transportem. Posiadamy zaawansowane zakłady produkcyjne i świetnych członków personelu zarządzającego, a nasze produkty są równoważne wiodącym na świecie łożyskom firmowym.

Nasze główne produkty są szeroko stosowane w pojazdach, wszelkiego rodzaju maszynach rolniczych i budowlanych, narzędziach i sprzęcie gospodarstwa domowego, w tym łożyskach kulkowych zwykłych, łożyskach stożkowych, łożyskach baryłkowych, łożyskach wahliwych, łożyskach kulkowych wzdłużnych, łożyskach łożysk ślizgowych, łożyska walcowe, łożyska samochodowe i niestandardowe łożyska. Z roczną produkcją 50 milionów zestawów. Nasze łożyska zostały zakwalifikowane przez Państwowe Biuro Nadzoru Jakości i Technologii jako "Bez Zgody i Zerowej Wady Produktu".

Nieustannie pracujemy ciężko, aby służyć naszym klientom, zgodnie z naszą zasadą działania "Satysfakcja klienta i jakość jako taka".

Nawiązaliśmy współpracę z firmami z RPA, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Europy. Nawiązaliśmy również relacje biznesowe z wieloma firmami krajowymi. Twoja wizyta i współpraca będą mile widziane!

Szczegóły kontaktu
QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.

Tel: 86-532-83051115-08

Faks: 86-532-83728834

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)